Ubezpieczenia

Ubezpieczenia

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów podjęliśmy współpracę z wiodącymi towarzystwami ubezpieczeniowymi działającymi na naszym rynku. Dzięki tej współpracy możemy zaoferować Państwu atrakcyjne ubezpieczenie turystyczne (narciarskie, zagraniczne podróże) m.in. w następujących towarzystwach PZU, WARTA, GENERALI, COMPENSA, ERGO HESTIA, AVIVA. Planując wyjazd indywidualnie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Przygotujemy ofertę dopasowaną do Państwa pod względem zakresu i sum ubezpieczenia oraz ceny ubezpieczenia.

Dla osób, które wybierają się na wyjazd zorganizowany przez zewnętrzną firmę zachęcamy do porównania ofert ubezpieczenia z naszymi propozycjami. Niejednokrotnie zdarza się, że za tą samą cenę jesteśmy wstanie zaproponować lepsze warunki ubezpieczenia.

Ubezpieczenie własnego zdrowia i mienia to ważna kwestia. Równie ważnym jest ubezpieczenie w życiu prywatnym. Czyli, zabezpieczenie na okoliczność wyrządzenia szkody drugiej osobie. Przypadkowe zderzenie z drugą osobą na stoku może być dla nas bezbolesne, ale poszkodowany może odnieść uszczerbek na zdrowiu lub jego sprzęt może zostać zniszczony. W takim przypadku ubezpieczenie w życiu prywatnym daje nam zabezpieczanie pokrycia wyrządzonej szkody nie z własnej kieszeni.

Dodatkowo mamy możliwość wyliczenia składek za ubezpieczenie samochodowe OC i AC oraz mieszkaniowe i firmowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Po więcej szczegółów prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.